tel. 500 31 51 61

Dom na sprzedaż

Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły.

Bez prowizji
Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły.
829 000 zł
4 575 zł m2
181 m2
Becejły

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego domu wolno stojącego zlokalizowanego przy jeziorze Szelment Mały, w okolicach miejscowości Becejły, 21km od Suwałk. Nieruchomość posiada udział w prywatnej plaży jeziora Szelment Mały (wpisane do księgi wieczystej). Odległość od domu do linii brzegowej jeziora to niecałe 150m. Dom murowany, solidnie docieplony, zbudowany w 2005 roku na działce o łącznej wielkości 1840m2. Powierzchnia użytkowa parteru i poddasza to 130,19m2. Dodatkowa powierzchnia piwnicy to 65m2, a garażu 18,42m2.

Dom przystosowany jest do czerpania korzyści z agroturystyki, gdyż dysponuje oddzielnym wejściem na piętro, na którym znajdują się 4 pokoje. Każdy z pokoi wyposażony jest w osobną łazienkę oraz balkon/taras. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 12 banków do porównania. 

Wizytówką nieruchomości jest piękny, duży i zadbany ogród z kawałkiem lasu. Zagospodarowanie terenu wokół domu trwało latami i pochłonęło wiele środków finansowych. Sam dom jest budynkiem dopracowanym i szczegółowo przemyślanym, bo część dzienna oddzielona jest od części, która pełni funkcję agroturystyczną. Wnętrze domu jest zdecydowanie poszanowane i czyste, co można będzie potwierdzić osobiście przy obejrzeniu nieruchomości.

Rozkład pomieszczeń jest następujący:

Piwnica: kilka pomieszczeń obecnie przeznaczonych na cele gospodarcze.

Parter: duży salon (około 40m2) z wyjściem na taras i ogród, sypialnia, kuchnia oraz łazienka z wc.

Pomiędzy parterem i piętrem na tzw. półpiętrze, jest wydzielona kuchnia i jadalnia.

Piętro: wejście na piętro na 2 sposoby – przez salon domu lub wejście z zewnątrz widoczne na zdjęciach, na piętrze znajdują się 4 sypialnie z osobnymi łazienkami i tarasami,

Strych: nieużytkowy, przechowanie rzeczy.

Pozostałe cechy i atuty nieruchomości:

  • bardzo dobry dojazd drogą asfaltową (ostatni odcinek 50m dobrą drogą utwardzona),
  • 150m do linii brzegowej jeziora i udział w prywatnej plaży,
  • ogrzewanie podłogowe na parterze w salonie, kuchni i łazience,
  • piec na wszystko – można opalać drewnem jak i węglem,
  • panele solarne na dachu,
  • dach – blacho-dachówka,
  • przyjemne sąsiedztwo,
  • założona księga wieczysta, brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych,

Nieruchomość z wielkim potencjałem i możliwościami osiągania – wg mnie – niemałych dochodów. Oczywiście dom nie musi pełnić funkcji agroturystycznej, jest to jedynie opcja dla osób chcących połączyć funkcję mieszkalną z dodatkowym, dochodowym zajęciem.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia osoby poważnie zainteresowane zakupem tej nieruchomości.

Oferta nr 656.
Miejscowość: Becejły ()
Dzielnica: okolice Becejł
Ulica:
Rodzaj domu: wolno stojący
Podpiwniczenie: tak
Ilość kondygnacji w budynku: 2
Ilość pokoi: 6
Rok budowy: 2005
Stan techniczny: bardzo dobry
Powierzchnia użytkowa w m2: 181
Powierzchnia działki w m2: 1 840
Cena: 829 000 zł
Cena za m2: 4 575 zł
Informacje dodatkowe:
  • Bez prowizji od Kupującego
Osoba do kontaktu: Mariusz Złotnik
Nr licencji: 21 892
Nr telefonu: 500 31 51 61
Email: biuro@mojepokoje.pl
Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły. Dom z pięknym ogrodem i udziałem w plaży, okolice Becejły.
MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS