tel. 500 31 51 61

Dom na sprzedaż

Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny.

Bez prowizji
Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny.
470 000 zł
58 750 zł m2
80 m2
Wiżajny

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska z linią brzegową dużego jeziora Wiżajny, zlokalizowanego w miejscowości Wiżajny w woj. podlaskim.

Obszerny i malowniczy teren o powierzchni 7041m2 z linią brzegową jeziora (44m) zabudowany jest domem parterowym o powierzchni użytkowej około 80m2. Dom podzielony jest na 2 części – częściowo odnowiona oraz druga połowa domu, która nie była remontowana. Dom w całości podpiwniczony. Dodatkowe zabudowania gospodarcze to duża stodoła i murowany budynek gospodarczy. Co bardzo ważne – siedlisko zlokalizowane jest blisko ładnej plaży gminnej z pomostami (200m).

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup wymarzonej nieruchomości.

Otoczenie domu, powierzchnia działki oraz jej zagospodarowanie stwarzają możliwości prowadzenia działalności gospodarczej różnorakiego rodzaju, np. stadnina koni czy też gospodarstwo agroturystyczne.

Cechy i atuty nieruchomości:

– dojazd nową drogą asfaltową,

– linia brzegowa jeziora Wiżajny, około 44m,

– plaża gminna w odległości zaledwie 200m.,

– dom podpiwniczony z strychem do zagospodarowania, istnieje możliwość adaptacji strychu,

– dom posiada 2 oddzielne wejścia,

– ogrzewanie: piec na drewno,

– miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskie otoczenie natury,

– media: prąd i woda,

– nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą,

Nieruchomość jest uporządkowana i gotowa do zamieszkania dla nowego nabywcy. Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości.

Oferta nr 552.
Miejscowość: Wiżajny ()
Dzielnica: Wiżajny
Ulica:
Rodzaj domu: wolno stojący
Podpiwniczenie: tak
Ilość kondygnacji w budynku: parter
Ilość pokoi: 4
Rok budowy:
Stan techniczny: dobry
Powierzchnia użytkowa w m2: 80
Powierzchnia działki w m2: 7 041
Cena: 470 000 zł
Cena za m2: 58 750 zł
Informacje dodatkowe:
  • Bez prowizji od Kupującego
Osoba do kontaktu: Mariusz Złotnik
Nr licencji: 21 892
Nr telefonu: 500 31 51 61
Email: biuro@mojepokoje.pl
Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny. Siedlisko z linią brzęgową dużego jeziora Wiżajny.
MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS