tel. 500 31 51 61

Rekreacyjna

Duży ogródek działkowy ROD im. Jaćwingów, 500m2.

Duży ogródek działkowy ROD im. Jaćwingów, 500m2.

Na sprzedaż ogródek działkowy ROD zlokalizowany na osiedlu Północ, w ogrodzie działkowym im. Jaćwingów w Suwałkach (wjazd od ul.Czarnoziem). Działka w rozmiarze dużo większym niż regularne działki, bo liczy prawie 500m2 powierzchni. Na działkę doprowadzony jest prąd. Wodę można również w każdej chwili przyłączyć.

W cenie ofertowej domek drewniany widoczny na zdjęciach.

Działka jest wolna od jakichkolwiek obciążeń osób trzecich, a w szczególności nie jest oddana innym osobom w dzierżawę działkową.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

 

Działka budowlana usługowa 1220m2,Augustów, jezioro Necko.

Działka budowlana usługowa 1220m2,Augustów, jezioro Necko.

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki budowlano-usługowej o powierzchni 1220m2, położonej przy jeziorze Necko w Augustowie. Dokładniej, jest to róg ulic Ciepła/Sitowia, a dojazd prowadzi od drogi głównej asfaltowej – od ulicy Pensjonatowej. Jezioro Necko jest fantastycznym miejscem do uprawiania wszelkich sportów wodnych, posiada elektryczny wyciąg nart wodnych, a okolica zapewnia wiele ciekawych atrakcji. Czyste powietrze, spokój oraz bliskość jeziora, to wymarzone miejsce na odpoczynek, wypad ze znajomymi czy rodzinne spotkania.

Sprzedaż bez prowizji.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który możemy przesłać na email. Przeznaczenie pod zabudowę usługową z rozszerzeniem o mieszkaniową w stosunku 55/45%. Działka w miejscowym planie oznaczona symbolem U/MN/6. Szczegóły i wytyczne tego planu dostępne w naszym biurze w Suwałkach lub Urzędzie Miasta Augustów.

Cechy i atuty nieruchomości:

  • nieruchomość gruntowa, niezabudowana, nieogrodzona,
  • bezpośrednie położenie przy drodze lokalnej, asfaltowej, gdzie nasilenie ruchu jest bardzo małe,
  • większość sąsiednich działek jest już zabudowana,
  • spokojna i cicha okolica,
  • w odległości 300m można zaspokoić niezbędne potrzeby zakupowe,
  • media; tj. wodociąg i prąd dostępne przy sąsiednich nieruchomościach.

Polecam zakup oferowanej nieruchomości dla miłośników aktywnego wypoczynku w pobliżu jeziora.

Działka 960m2 atrakcyjnie zlokalizowana w Gawrych Rudzie, 90m do brzegu jeziora Wigry.

Działka 960m2 atrakcyjnie zlokalizowana w Gawrych Rudzie, 90m do brzegu jeziora Wigry.

Idealna oferta dla osób, które uwielbiają wypoczywać na łonie natury.

Działka atrakcyjnie zlokalizowana, 90m od linii brzegowej jeziora Wigry, w miejscowości Gawrych Ruda, tj. 6 km od Suwałk. Działkę od jeziora oddziela tylko kawałek rzadkiego lasu. Na powierzchni 960 m2 znajduje się stary podpiwniczony dom bliźniak z strychem – w całości wykonany z drewna oraz niewielki budynek gospodarczy. Dom jest do kapitalnego remontu, może posłużyć jako większy domek letniskowy. Nieruchomość zdecydowanie ma duży potencjał, ale trzeba będzie zainwestować w to trochę pracy.

Działka jest pochylona w dół, w kierunku jeziora Wigry, obecnie całość zadrzewiona, porośnięta krzewami.

Z działki mamy prawie bezpośredni dostęp do pięknego jeziora Wigry, prowadzi tam krótka ścieżka o długości prawie 90m. Teren przy jeziorze w pełni naturalny, jest to urokliwe miejsce – gdzie duże jezioro Wigry ma swój początek, jest tam naprawdę pięknie.

Jezioro Wigry jest idealnym miejscem dla miłośników wędkowania i żeglowania, co roku odbywają się tu zawody dla żeglarzy. W sezonie letnim w Gawrych Rudzie przebywa wielu turystych, a co za tym idzie organizowanych jest wiele imprez i różnego rodzaju atrakcji.

W promieniu 500m znajdują się sklepy spożywcze, restauracja, a w najbliższym sąsiedztwie liczne zabudowania jednorodzinne.

Do działki można dojechać drogą utwardzoną, prowadzącą z drogi głównej asfaltowej.

Media: woda i prąd.

Zainteresowanych klientów zapraszamy na prezentację po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS