tel. 500 31 51 61

Uzbrojona

Działka 960m2 atrakcyjnie zlokalizowana w Gawrych Rudzie, 90m do brzegu jeziora Wigry.

Działka 960m2 atrakcyjnie zlokalizowana w Gawrych Rudzie, 90m do brzegu jeziora Wigry.

Idealna oferta dla osób, które uwielbiają wypoczywać na łonie natury.

Działka atrakcyjnie zlokalizowana, 90m od linii brzegowej jeziora Wigry, w miejscowości Gawrych Ruda, tj. 6 km od Suwałk. Działkę od jeziora oddziela tylko kawałek rzadkiego lasu. Na powierzchni 960 m2 znajduje się stary podpiwniczony dom bliźniak z strychem – w całości wykonany z drewna oraz niewielki budynek gospodarczy. Dom jest do kapitalnego remontu, może posłużyć jako większy domek letniskowy. Nieruchomość zdecydowanie ma duży potencjał, ale trzeba będzie zainwestować w to trochę pracy.

Działka jest pochylona w dół, w kierunku jeziora Wigry, obecnie całość zadrzewiona, porośnięta krzewami.

Z działki mamy prawie bezpośredni dostęp do pięknego jeziora Wigry, prowadzi tam krótka ścieżka o długości prawie 90m. Teren przy jeziorze w pełni naturalny, jest to urokliwe miejsce – gdzie duże jezioro Wigry ma swój początek, jest tam naprawdę pięknie.

Jezioro Wigry jest idealnym miejscem dla miłośników wędkowania i żeglowania, co roku odbywają się tu zawody dla żeglarzy. W sezonie letnim w Gawrych Rudzie przebywa wielu turystych, a co za tym idzie organizowanych jest wiele imprez i różnego rodzaju atrakcji.

W promieniu 500m znajdują się sklepy spożywcze, restauracja, a w najbliższym sąsiedztwie liczne zabudowania jednorodzinne.

Do działki można dojechać drogą utwardzoną, prowadzącą z drogi głównej asfaltowej.

Media: woda i prąd.

Zainteresowanych klientów zapraszamy na prezentację po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS