tel. 500 31 51 61

Działka na sprzedaż

Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry.

Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry.
849 000 zł
23 zł m2
36 400 m2
Magdalenowo

Na sprzedaż atrakcyjnie i malowniczo położona nieruchomość gruntowa z wydanymi warunkami zabudowy w Magdalenowie 12km od Suwałk w woj. podlaskim. Magdalenowo to turystyczna miejscowość bezpośrednio granicząca z Wigrami – gdzie mieści się Pokamedulski Klasztor w Wigrach. Największą atrakcją turystyczną okolicy jest oczywiście wspomniany klasztor, gdzie w roku 1999 wypoczywał sam papież Jan Paweł II. Nieruchomość o powierzchni 3,64ha znajduje się dokładnie 1400m od klasztoru, a do linii brzegowej największego w okolicy jeziora Wigry dzieli odległość 50m.

Oferowana na sprzedaż nieruchomość ma kształt nieregularny i jest to teren lekko wzniesiony na środku. Grunty nie mają bezpośredniego dostępu do jeziora. Komunikacja i wjazd bezpośrednio z drogi powiatowej nr 1172B (nawierzchnia asfaltowa).

W związku z tym, iż nie ma dla tego obszaru obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – można dzielić nieruchomość na mniejsze kawałki (min. 3001m2).

Okolica to głównie gospodarstwa agroturystyczne, wypożyczalnie sprzętów wodnych, a także punkty gastronomiczne czy restauracje w pobliskim Starym Folwarku.

Jak widać na zdjęciach jeziora i lasy są wszędzie dookoła …. i to właśnie czyni tą nieruchomość osobliwą i niepowtarzalną.

Należy podkreślić, iż nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie Wigierskiego Parku Narodowego, a obszar ten objęty jest programem ochrony przyrody Natura 2000. Zasady użytkowania tych terenów określają ustawy i rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie utworzenia Wigierskiego Parku Narodowego.

Media: prąd, woda i kanalizacja gminna bezpośrednio przy drodze.

Z końcem 2016 roku wydana została decyzja o warunkach zabudowy pozwalająca na wybudowanie domu mieszkalnego wraz z budynkiem gospodarczym i potrzebnymi urządzeniami budowlanymi. Szczegółowe informacje na ten temat widoczne są na jednym ze zdjęć, natomiast pełna informacja na temat wydanych warunków zabudowy dostępna jest w naszym biurze. Na załączonym szkicu/mapie widoczna jest (czerwone trójkąciki) nieprzekraczalna linia zabudowy, czyli teren gdzie wskazany pod budowę (jest to łącznie około 1600m2). Jeżeli chodzi o budowanie i realizację celów mieszkalnych należy pamiętać o bardzo ważnej rzeczy: w gminie każdy /nie musi być właścicielem/ może złożyć dokumenty o wydanie indywidualnych dla danego projektu warunków zabudowy – najczęściej innych – niż te wydane dla obecnych właścicieli.

O możliwościach i potencjale tej nieruchomości można by się rozpisywać, bo powierzchnia 3,64ha pośród jezior i lasów daje możliwości zrealizowania wielu ciekawych pomysłów i inwestycji. Proszę wziąć pod uwagę, iż nieruchomość może być dzielona na mniejsze części. Komunikacja i wjazd na teren posesji następuje bezpośrednio z drogi głównej asfaltowej.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu i zadawania pytań.

Oferta nr 654.
Miejscowość/Powiat/Gmina: (+10km)
Miejscowość: Magdalenowo
Dzielnica:
Ulica:
Przeznaczenie działki: budowlana
Dojazd: asfaltowy
Media: tak
Powierzchnia całkowita działki w m2: 36 400
Cena: 849 000 zł
Cena za m2: 23 zł
Informacje dodatkowe:
  • Budowlana
  • Rolna
Osoba do kontaktu: Mariusz Złotnik
Nr licencji: 21 892
Nr telefonu: 500 31 51 61
Email: biuro@mojepokoje.pl
Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry. Wyjątkowe grunty 3,64ha, klasztor Pokamedulski, jezioro Wigry.
MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS