tel. 500 31 51 61

Puńsk

Puńsk. Nieruchomość zabudowana 2147m2, 3 budynki gospodarcze.

Puńsk. Nieruchomość zabudowana 2147m2, 3 budynki gospodarcze.

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami zlokalizowana w centrum miejscowości Puńsk, w odległości 23km od Suwałk i 23km od Sejn. Na powierzchni 2147m2 znajdują się 3 budynki, gdzie budynek główny murowany ma powierzchnię około 400m2; pawilon nieogrzewany w konstrukcji metalowej ma powierzchnię około 168m2 oraz najmniejszy murowany typu garaż 37m2. Kształt i powierzchnia samej działki zapewnia jej optymalne wykorzystanie, bo cały teren jest płaski oraz w całości ogrodzony .

Bezpośredni wjazd na nieruchomość od ulicy Sudawskiej. Plac manewrowy utwardzony – kostka betonowa trylinka.

Tereny wokół nieruchomości to głównie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, jezioro Punia, oraz urokliwe centrum miejscowości.

Dostępne na nieruchomości media:

  • woda, wodociąg gminny,
  • kanalizacja gminna,
  • energia elektryczna,

Budynki w dobrym stanie technicznym – zapewniającym długie funkcjonowanie w czasie, nie wymagają poważniejszych remontów. Największy budynek bez podpiwniczenia, wyposażony w piec na węgiel, drewno lub pellet. Na placu waga z legalizacją.

Funkcje jakie pełniły budynki dotychczas to: sklep z materiałami budowlanymi i rolnymi w największym budynku, magazyny w pawilonie blaszanym i garażu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Cena nieruchomości 567 500zł jest ceną do rozsądnej negocjacji, uzależnionej od pozostałych warunków i ustaleń dotyczących sprzedaży/zakupu.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS