tel. 500 31 51 61

Bez prowizji od Kupującego

3-pokojowe 61,4m2, I piętro w nowym budownictwie, Z.Osiedle.

3-pokojowe 61,4m2, I piętro w nowym budownictwie, Z.Osiedle.

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 61,36m2 w nowym budownictwie, zlokalizowane na I piętrze w III piętrowym bloku z windą przy ul. Sikorskiego w Suwałkach (Zielone Osiedle). Zielone Osiedle to teren zamknięty z monitoringiem na osiedlu, jak również w okolicach klatek schodowych i parkingów podziemnych. Jest to bezpieczne osiedle w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych z szybkim dojazdem do centrum miasta. Do lokalu przynależy komórka lokatorska oraz balkon. Mieszkanie generuje bardzo duże zwroty za ogrzewanie, są to kwoty ponad 2 tys. zł do zwrotu za jeden sezon grzewczy.

Możliwość nabycia prywatnego miejsca parkingowego zewnętrznego przed blokiem jak również na sprzedaż jest miejsce parkingowe podziemne (dodatkowy koszt do uzgodnienia).

Forma własności to: pełna własność z gruntem i księgą wieczystą.

Mieszkanie w użytkowaniu od roku 2016. Należy podkreślić, iż lokal jest czysty, zadbany i nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych. Możliwość nabycia mieszkania z pełnym wyposażeniem. tj. wszystkimi meblami widocznymi na zdjęciach, jest to kwestia do ustalenia.

Sprzedaż bez prowizji.

Możliwość uzyskania dofinansowania w programie bezpieczny kredyt 2.0.

Bezpłatna i rzetelna pomoc przy wyliczeniu zdolności kredytowej oraz pomoc w wybraniu najlepszej oferty kredytowania.

Pozostałe atuty oferowanej na sprzedaż nieruchomości:

– lokalizacja: nowe, zadbane, zielone osiedle z sklepem spożywczym Lewiatan w zasięgu ręki,

– zaraz obok osiedla buduje się nowa Biedronka,

– mieszkanie generuje bardzo duże zwroty za ogrzewanie,

– duży, wygodny salon połączony z kuchnią (23,6m2),

– meble kuchenne wraz ze zmywarką, lodówką, płytą indukcyjną, piekarnikiem oraz okapem – w cenie ofertowej mieszkania,

– niski czynsz dzięki dobremu zarządcy,

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny w kwocie 585zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Mieszkanie z udanym rozkładem pomieszczeń zlokalizowane na I piętrze jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z jednym, bądź dwójką dzieci. Zielone Osiedle może pochwalić się kilkoma placami zabaw, gdzie dzieci na pewno znajdą coś dla siebie.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia, bo naprawdę warto zainteresować się tą ofertą.

Przytulne 2-pokojowe 41m2, winda, nowe budownictwo, Zielone Osiedle.

Przytulne 2-pokojowe 41m2, winda, nowe budownictwo, Zielone Osiedle.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 41m2 w nowym budownictwie, zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku z windą przy ul.Sikorskiego w Suwałkach (Zielone Osiedle). Zielone Osiedle to teren zamknięty z monitoringiem na osiedlu, jak również w okolicach klatek schodowych i parkingów podziemnych. Jest to bezpieczne osiedle w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych z szybkim dojazdem do centrum miasta. Do lokalu przynależy komórka lokatorska oraz balkon.

Forma własności to: pełna własność z gruntem i księgą wieczystą.

Istnieje również możliwość nabycia prywatnego miejsca parkingowego w garażu podziemnym (dodatkowy koszt do uzgodnienia).

Mieszkanie cechuje wysoki standard wykończenia oraz możliwość nabycia lokalu z pełnym wyposażeniem. tj. meblami dopasowanymi do wnętrz sprzedawanego mieszkania.

Mieszkanie jest czyste, zadbane i poszanowane – co będzie można stwierdzić samemu przy oględzinach mieszkania.

Sprzedaż bez prowizji.

Możliwość uzyskania dofinansowania w programie bezpieczny kredyt 2.0.

Oferujemy bezpłatne i rzetelne wyliczenie zdolności kredytowej oraz pomoc w wybraniu najlepszej oferty kredytowania. 

Pozostałe atuty oferowanej na sprzedaż nieruchomości:

– lokalizacja: nowe, zadbane, zielone osiedle z sklepem spożywczym Lewiatan w zasięgu ręki,

– duża łazienka z miejscem na pralkę i suszarkę,

– meble kuchenne wraz ze zmywarką, lodówką zabudowaną, płytą indukcyjną, piekarnikiem, okapem oraz k.mikrofalową zabudowaną – w cenie ofertowej mieszkania,

– niski czynsz dzięki dobremu zarządcy,

Warto wspomnieć, że w całym mieszkaniu – oprócz łazienki – zastosowano te same, jednolite panele laminowane, a to wszystko w celu optycznego powiększenia całego mieszkania. Gres tylko w łazience.

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny w kwocie 386zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Bardzo ładne mieszkanie. Jestem przekonany, iż nieruchomość spełni oczekiwania osób, które wymagają więcej oraz zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

 

Mieszkanie 2-pokojowe 34m2, I piętro wieżowca przy ul.Kowalskiego.

Mieszkanie 2-pokojowe 34m2, I piętro wieżowca przy ul.Kowalskiego.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Północ II, przy ulicy Kowalskiego w Suwałkach. Lokal o powierzchni 33,59m2 położony jest na I piętrze wieżowca z windą. Budynek w dobrej lokalizacji, z bliskim dostępem do przedszkoli, szkół i wielu sklepów spożywczych. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica.

Pełna własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 12 banków do porównania.

Mieszkanie na pewno wygodne dla młodych osób z dziećmi, bo w zasięgu ręki jest: szkoła podstawowa, kilka przedszkoli, żłobek, sklepy spożywcze, piekarnia, liczne przystanki komunikacji miejskiej, kościół, przychodnia zdrowia oraz wiele innych użytecznych miejsc.

Okna białe PCV.

Stan ogólny mieszkania można ocenić jako dobry. W lokalu można zamieszkać już teraz, a z czasem przeprowadzić remont łazienki.

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny w kwocie około400złmiesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Dla osób, które szukają niedużego mieszkania na osiedlu Północ – lokalizacja w tym przypadku będzie dużym atutem. Zakup takiego lokalu będzie też dobrą inwestycją w celach wynajmu długoterminowego.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

Mieszkanie 2-pokojowe 46,52m2, II piętro, Nowomiejska 2.

Mieszkanie 2-pokojowe 46,52m2, II piętro, Nowomiejska 2.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 46,52m2 zlokalizowane na II piętrze niskiego bloku przy ul.Nowomiejskiej 2 w Suwałkach. Świetna lokalizacja wyróżniająca się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową ułatwiającą codzienne życie mieszkańcom. Teren wokół bloku jest zadbany i zagospodarowany m.in. w obszerne pasy zieleni oraz drzewa przed blokiem.CH Plaza w odległości 1000m, a po drugiej stronie ulicy: Suwalski Ośrodek Kultury, Aquapark oraz obszerny, rodzinny park rekreacji.

Sprzedaż bez prowizji. Cena nie podlega negocjacji.

Lokal dostępny dla nowego nabywcy od zaraz.

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Założona księga wieczysta. Brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Mieszkanie dwustronne, słoneczne, z salonem od strony południowej.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu jest wyjątkowo udany i przedstawia się następująco: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i oddzielne wc. Warto nadmienić, iż salon jest duży i ma powierzchnię około 22m2. Do lokalu przynależy oczywiście balkon i piwnica.

Okna białe PCV w stanie idealnym (wymiana przeprowadzona kilka lat temu).

Nieruchomość położona w atrakcyjnej okolicy, gdyż jest to sam początek osiedla Północ I – w miejscu – gdzie wszystko co potrzebne do codziennego funkcjonowania jest dosłownie w zasięgu ręki. W sąsiednim bloku znajduje się apteka, a tuż obok sklepy spożywcze takie jak: Biedronka, Delikatesy Centrum czy duży Lewiatan.

Kilka minut spacerem idzie się do szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka czy przychodni zdrowia.

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania, to – po podwyżce – czynsz administracyjny w kwocie 565zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, sprzątanie klatki, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Trafnie wybrana lokalizacja do zamieszkania – będzie zawsze miała pozytywny wpływ na komfort życia codziennego, dlatego już dziś serdecznie zapraszam do obejrzenia i zachęcam do zakupu.

 

Mieszkanie 3-pokojowe 60,5m2 na I piętrze, ul.Daszyńskiego.

Mieszkanie 3-pokojowe 60,5m2 na I piętrze, ul.Daszyńskiego.

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,50m2 zlokalizowane na wygodnym I piętrze bloku przy ul.Daszyńskiego w Suwałkach. Blok w środku osiedla, a Szkoła Podstawowa nr 11 jest dosłownie w zasięgu reki. Mieszkanie dwustronne, środkowe, dostępne dla nowego nabywcy od zaraz. Do mieszkania przynależy obszerny balkon i piwnica.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 12 banków do porównania.

Cechy i atuty nieruchomości:

 • forma własności oferowanej nieruchomości to tzw. pełna własność z księgą wieczystą, czyli lokal z wykupionym na własność udziałem w gruncie,
 • brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych,
 • Szkoła Podstawowa nr 11 kilka minut spacerem,
 • piękne okna drewniane, drewno bukowe, dzięki czemu mieszkanie generuje coroczne zwroty za ogrzewanie,
 • w cenie mieszkania wszystkie meble widoczne na zdjęciach,
 • lokal nie był remontowany od dłuższego czasu,

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania to czynsz administracyjny w kwocie 615zł miesięcznie (Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa). W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Oferta godna uwagi i zainteresowania, bo mieszkania w dobrej cenie, w ciekawej lokalizacji i mieści się na najlepszym – I piętrze budynku.

Zachęcam do obejrzenia mieszkania rodziny z dziećmi.

 

Mieszkanie 2-pok. 36m2, II piętro, ul.Nowomiejska.

Mieszkanie 2-pok. 36m2, II piętro, ul.Nowomiejska.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 36,11m2 zlokalizowane na II piętrze bloku przy ul.Nowomiejskiej w Suwałkach. Ciekawa lokalizacja, bo w samym centrum osiedla Północ. Mieszkanie dostępne dla nowego nabywcy od zaraz. Założona księga wieczysta, brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 14 banków do porównania.

Mieszkanie nie było remontowane, ale prawdą jest, że lokal jest zadbany i poszanowany – co będzie można osobiście potwierdzić przy oględzinach mieszkania.

Dużym plusem jest w tym przypadku lokalizacja bloku – w samym sercu osiedla Północ, ul Nowomiejska 24. Okolica jest spokojna, a w pobliżu znajdują się: przychodnia zdrowia przy ul.Putry, sklepy spożywcze, m.in. Biedronka (50m), poczta, tereny rekreacyjne tzw. kaczy dołek oraz liczne przystanki MPK.

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania to – po podwyżkach – czynsz administracyjny w kwocie 440zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Zapraszam do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe 48m2, ul. Andersa.

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe 48m2, ul. Andersa.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,1m2, zlokalizowane na IV piętrze w niskim, IV piętrowym bloku bez windy przy ul. Andersa w Suwałkach (dojazd od ulicy Putry). Lokal wyposażony w meble kuchenne i sprzęt AGD, które mogą pozostać nabywcy w cenie ofertowej mieszkania. Jest to większe mieszkanie 2-pokojowe, w sam raz na dobry początek. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz balkon. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Sprzedaż bez prowizji. 

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego. Sprawdź z nami swoją zdolność kredytową bezpłatnie.

Forma własności – pełna własność z gruntem i księgą wieczystą bez obciążeń i innych wad prawnych.

W bliskiej odległości są 3 przedszkola, żłobek, 2 szkoły podstawowe, nowy plac zabaw, przychodnia zdrowia, liczne sklepy spożywcze oraz bezpłatne miejsca parkingowe przed blokiem. Okolica to bloki mieszkalne wybudowane w latach 80-tych oraz tereny rekreacyjne w postaci parku.

Opłaty miesięczne związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny w kwocie 377zł (Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa). W czynszu zawiera się fundusz remontowy, wywóz śmieci, eksploatacja i ogrzewanie.

Oferta sprzedaży mieszkania jest aktualna, a sama sprzedaż i wydanie kluczy mogą nastąpić w dowolnej chwili – po opisach notarialnych przenoszących własność. Zapraszam do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Nowe budownictwo, 70m2, 3 pokoje, I piętro, Zielone Osiedle.

Nowe budownictwo, 70m2, 3 pokoje, I piętro, Zielone Osiedle.

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe 70m2 zlokalizowane na Zielonym Osiedlu przy ul.Sikorskiego w Suwałkach. Wygodne I piętro z windą w III kondygnacyjnym bloku wzniesionym w 2016 roku. Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta, gdzie do centrum miasta spaceruje się 10 minut. CH Plaza w odległości 1,2km. Pełna własność z gruntem i księgą wieczystą. Prywatne miejsce parkingowe.

Właśnie został otwarty na osiedlu nowy, duży i bardzo dobrze wyposażony sklep Lewiatan.

Miejska stacja rowerów SUWER w odległości 100m od bloku.

Osiedle zamknięte, bramy operowane pilotem, winda, prywatne miejsca postojowe przed blokiem. Zwroty za ogrzewanie powyżej 1000zł za sezon grzewczy. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego. Sprawdź z nami swoją zdolność kredytową bezpłatnie.

Nowy monitoring przed blokiem oraz w parkingu podziemnym.

Przestronne klatki wyłożone kamieniem, sprzątane 2 razy w tygodniu. Bardzo niski czynsz 378zł  dzięki dobremu i gospodarnemu zarządcy – Zakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Suwałkach.

Pomieszczenia:
Salon z kuchnią (25,3m2), sypialnia większa(17m2)+garderoba (4m2), sypialnia mniejsza (9,5m2) łazienka z WC (5,3m2), przedpokój (10m2), przestronny balkon(8,3m2). Do mieszkania przynależy piwnica (6m2).

Wykończenie:
Mieszkanie wyposażone w dobrej klasy okna PCV, drzwi wewnętrzne firmy DRE oraz solidne drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ekspozycja okien na wschód w dużej sypialni i kuchni, okna w salonie i drugiej sypialni z ekspozycją na południe. Na podłogach w salonie i kuchni panele odporne na wodę renomowanej firmy QuickStep. Łazienka i przedpokój to szara terakota (półpoler) z firmy Paradyż. W sypialniach panele z najwyższą klasą ścieralności (AC5).

Wykończona glazurą łazienka wyposażona jest w wannę ze szklanym parawanem polskiego producenta Radaway. Obsługę wody z deszczownicy, wanny i prysznica ułatwia nowoczesna bateria podtynkowa z termostatem. W łazience sedes kompaktowy zabudowany firmy Roca. Baterie w kuchni i łazience firmy Grohe.

W cenie ofertowej mieszkania nabywca otrzymuje:

 • salon z kuchnią; meble kuchenne białe oraz markowy sprzęt agd, tj. płyta indukcyjna Bosch, piekarnik Bosch, zmywarka Bosch, okap AEG, beżowy głęboki jednokomorowy zlew Franke,
 • szafa zabudowana w przedpokoju,
 • pełna zabudowa w garderobie,
 • meble w łazience,

Opłaty mieszkaniowe:

Czynsz administracyjny wynosi tylko 378zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracji. Dodatkowe opłaty: energia oraz woda wg zużycia.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Piękne 3-pokojowe 46m2, I piętro, centrum miasta.

Piękne 3-pokojowe 46m2, I piętro, centrum miasta.

Na sprzedaż ładne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46m2 zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. 1-go Maja w Suwałkach. Lokal po generalnym remoncie i jednocześnie zapewniam, iż uzyskany efekt końcowy spełni oczekiwania osób wymagających. Mieszkanie bez podzielników ciepła. Na uwagę zasługuje bardzo dobry rozkład pomieszczeń i lokalizacja w centrum miasta (blok mieści się za Ośrodkiem Rehabilitacji). Nowy parking przed blokiem. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz balkon. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Forma własności – pełna własność z gruntem i księgą wieczystą.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego. Sprawdź z nami swoją zdolność kredytową bezpłatnie.

W mieszkaniu przeprowadzono remont kapitalny, m.in.:

 • wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna,
 • nowe tynki oraz posadzki,
 • nowe okno i drzwi balkonowe w salonie,
 • solidne drzwi wejściowe antywłamaniowe i drzwi wewnętrzne wraz z ościeżnicami – 2 lata gwarancji
 • remont łazienki z nowym osprzętem i armaturą,
 • nowe meble kuchenne wraz z nowym sprzętem AGD, okap, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik – wszystko z 2 letnią gwarancją,
 • nowe oświetlenie również z 2 letnią gwarancją,

Opłaty miesięczne związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny w kwocie 377zł. W czynszu zawiera się fundusz remontowy, wywóz śmieci, eksploatacja i ogrzewanie.

Lokal gotowy do zamieszkania, zapraszam do obejrzenia i zachęcam do zakupu, bo mieszkanie jest naprawdę ładnie zrobione.

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 63,5m2, I piętro.

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 63,5m2, I piętro.

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,5m2, zlokalizowane na osiedlu Północ, w bloku przy ul.Lityńskiego w Suwałkach. Wygodne I piętro w bloku IV piętrowym bez windy. Blok docieplony, wybudowany z końcem lat 80-tych. Tereny wokół bloku dobrze zorganizowane i zagospodarowane dużą ilością zieleni. W bardzo bliskiej odległości (300m) szkoła podstawowa nr 10 z pełnowymiarowym basenem, a niecałe 200m od bloku buduje się nowy sklep LIDL. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego. Sprawdź z nami swoją zdolność kredytową bezpłatnie.

Wizytówką tego mieszkania jest komfortowa i praktyczna w codziennym użytkowaniu część dzienna, gdzie sam salon to powierzchnia około 21m2, a oddzielna – ale otwarta kuchnia mierzy 9m2.

Okna w salonie oraz kuchni od strony południowej, a to sprawia, że mieszkanie jest ciepłe jest słoneczne przez cały dzień.

W cenie ofertowej lokalu: meble kuchenne, sprzęt zabudowany AGD w kuchni (zmywarka, piekarnik, okap, płyta gazowa) oraz pralka. Pozostałe elementy wyposażenia mogą być również składnikiem ceny sprzedaży, jest to kwestia do uzgodnienia z nabywcą.

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania, to – po podwyżkach z kwietnia 2021 – czynsz administracyjny w kwocie 484zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Świetne mieszkanie dla osób ceniących wygody, bo rozkład tego mieszkania jest wyjątkowo udany, a to zapewnia pełną swobodę, komfort i poczucie prywatności zarówno rodziców, jak i samych dzieci. Bardzo bliska lokalizacja dwóch szkół podstawowych to przede wszystkim bezpieczeństwo i oszczędność czasu.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zachęcam do zakupu.

 

Wyposażone mieszkanie 2 pokojowe 36m2, os.Północ.

Wyposażone mieszkanie 2 pokojowe 36m2, os.Północ.

Na sprzedaż kompletne i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,15m2, zlokalizowane na IV piętrze w niskim, IV piętrowym bloku bez windy na osiedlu Północ Il w Suwałkach. Lokal wyposażony w meble i sprzęt AGD, które mogą pozostać nabywcy w cenie ofertowej. Większy salon w wyniku połączenia z kuchnią – to rozwiązanie bardziej praktyczne i wygoda w codziennym użytkowaniu.

Wydanie lokalu nastąpi w sierpniu 2021 roku. 

Forma własności – pełna własność z gruntem i księgą wieczystą bez obciążeń i innych wad prawnych.

Jest to idealna oferta na dobry początek i przygodę z pierwszym, własnym mieszkaniem.

Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz duży balkon.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 12 banków do porównania.

W bliskiej odległości są 3 przedszkola, żłobek, 2 szkoły podstawowe, nowy plac zabaw, przychodnia zdrowia, liczne sklepy spożywcze oraz bezpłatne miejsca parkingowe przed blokiem. Okolica to bloki mieszkalne wybudowane w latach 80-tych oraz tereny rekreacyjne w postaci parku.

Opłaty miesięczne związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny w kwocie 278zł (Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa). W czynszu zawiera się fundusz remontowy, wywóz śmieci, eksploatacja i ogrzewanie.

Lokal prezentuje się nadzwyczaj dobrze i pomimo niewielkiego metrażu – jak na 2-pokojowe mieszkanie – spełni oczekiwania zarówno pary, jak i 3 osobowej rodziny. Zapewniam, iż cena mieszkania jest adekwatna do stanu, oraz standardu w jakim mieszkanie jest wykończone. Wygodny nabywca ma możliwość zakupu mieszkania kompletnego, tj. z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach (oprócz TV i rzeczy osobistych).

Zapraszam do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS