tel. 500 31 51 61

Do remontu

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem.

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem.

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35m2, zlokalizowane na parterze budynku w którym mieszkają jeszcze 4 rodziny. Okolica jest zdecydowanie cicha i spokojna, a do CH Plaza spaceruje się około 15 minut. Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 2184m2 i jest to teren ogrodzony – do wyłącznego korzystania dla właścicieli i mieszkańców budynku. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze powierzchni około 15m2 mieszczące się w oddzielnym budynku.

Nieruchomość wolna od jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Odrębna własność z gruntem i księgą wieczystą.

Bezpłatnie i rzetelnie pomagamy przy wyliczeniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu możliwie najlepszego kredytu hipotecznego. Zadzwoń i umów się już dziś.

Brak opłat czynszowych, dlatego we własnym zakresie ogrzewa się własne mieszkanie – w tym przypadku używając widocznego na zdjęciach pieca kaflowego. Istnieje możliwość przyłączenia się do sieci gazowej – jak to zrobił jeden z sąsiadów.

Do mieszkania prowadzi wyremontowany wiatrołap. W lokalu okna białe PCV.

Mieszkanie jest dwustronne i składa się z: obszernej kuchni, salonu z widokiem na ogród oraz łazienki z wc. Istnieje również możliwość zaadoptowania poddasza, tak też poczynił jeden z sąsiadów. Widoczny właz w kuchni to chłodna piwnica w rozmiarze około 2x3m.

Mieszkanie nie było remontowane już dłuższy czas, ale jest zadbane – o czym można będzie przekonać się osobiście przy oględzinach nieruchomości.

Za zakupem takiej nieruchomości przemawiają dwa ważne argumenty:

  • do dyspozycji dodatkowy ogród z tyłu budynku oraz część do wyłącznego korzystania przed budynkiem, jest to łącznie powierzchnia około 400m2, która wg społecznie ustalonych norm z sąsiadami służy do wyłącznego korzystania,
  • lokal jest bezczynszowy, oznacza to, iż oprócz podatku od nieruchomości, właściciel nie ponosi absolutnie żadnych kosztów utrzymania dla zarządców czy spółdzielni. W tym przypadku na własną rękę trzeba kupić drzewo do opalania i ogrzania – lub tak jak sąsiedzi przyłączyć się do sieci gazowej i bezobsługowo korzystać z ciepła.

Jest to na pewno inny typ nieruchomości mieszkalnej, ale jestem przekonany, że dla osób, które lubią spędzać czas w ogrodzie i/lub na świeżym powietrzu – oferta ta będzie wyjątkową i znajdą tu swoje szczęście.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

Mieszkanie 2-pokojowe 43m2 w samym centrum, obok Muzeum.

Mieszkanie 2-pokojowe 43m2 w samym centrum, obok Muzeum.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2, położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku bez windy w pobliżu ulicy E.Plater w Suwałkach. Blok zlokalizowany w samym centrum miasta, zaraz przy Muzeum Okręgowym. Bardzo dobra dostępność komunikacji miejskiej oraz wygodny i łatwy dostęp do usług, rozrywki czy placówek medycznych. Bezpłatne miejsca parkingowe wokół bloku. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Grzejniki bez podzielników ciepła.

Bezpłatnie i rzetelnie pomagamy przy wyliczeniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu możliwie najlepszego kredytu hipotecznego. Zadzwoń i umów się już dziś.

Forma własności: pełna własność z gruntem i księgą wieczystą. Brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Blok usytuowany korzystnie w głębi osiedla pomiędzy ulicami Kościuszki i E.Plater.

Udany i praktyczny rozkład pomieszczeń to wizytówka tego mieszkania. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien: kuchnia i sypialnia wschód, a salon oraz balkon od słonecznej strony zachodniej.

Lokal składa się z: przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz łazienki z WC.

Opłaty miesięczne to czynsz administracyjny w kwocie 470zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne. Dodatkowe opłaty wg wskazań licznika: energia oraz woda.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Mieszkanie 1-pokojowe 29m2, winda, os.Północ.

Mieszkanie 1-pokojowe 29m2, winda, os.Północ.

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 28,57m2 zlokalizowane na V piętrze budynku z windą przy ul.Ogińskiego 4 w Suwałkach. Budynek z cegły, oddany do użytku mieszkańcom z początkiem lat 90-tych. Klatki schodowe po gruntownym remoncie. Obecnie wykonywane są jeszcze prace związane z termomodernizacją budynku, dzięki czemu zwroty za ogrzewanie będą jeszcze wyższe. Okna salonu i kuchni z ekspozycją na wschód. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal nie posiada balkonu.

Zakup mieszkania można sfinansować z programu Bezpieczny Kredyt 2.0.

Bezpłatnie sprawdź z nami swoją zdolność kredytową już dziś.

Atutem mieszkania jest malowniczy krajobraz jaki można podziwiać zza okna. Okolica jest spokojna i bezpieczna, a w pobliżu znajdują się: zielony park przy tzw. „kaczym dołku”, przychodnia zdrowia, place zabaw, sklepy spożywcze, przystanki MPK przy ul. Nowomiejskiej, liczne tereny rekreacyjne oraz Szkoła Podstawowa nr 5.

Reasumując w kilku słowach, jest to urokliwe, niewielkie, ale przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na zielony park tzw. „kaczy dołek”. Jak widać lokal nie był remontowany latami, dlatego też wymaga remontu i odświeżenia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

Mieszkanie 2-pokojowe 45m2, parter w centrum. Plater.

Mieszkanie 2-pokojowe 45m2, parter w centrum. Plater.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,7m2, położone na parterze bloku bez windy w centrum miasta, przy ul. Plater w Suwałkach. Blok w cichej i spokojnej lokalizacji. Największym atutem i wizytówką samego mieszkania jest wyjątkowo udany i wygodny rozkład pomieszczeń. Salon jest duży, kwadratowy, a łazienka z powodzeniem zmieści i wannę, i kabinę prysznicową. Do lokalu przynależy piwnica oraz duży balkon.

Założona księga wieczysta. Nieruchomość wolna od jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 12 banków do porównania.

Lokal składa się z: przedpokoju, salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, 1 sypialni, dużej łazienki z WC.

Osiedle spokojne z bezpłatnym parkingiem za blokiem. Blok jest oddalony od głównej arterii komunikacyjnej – czyli ulicy Plater – około 100m, a dzięki temu panuje tu cisza i spokój, nie słychać ulicy.

Opłaty dla wspólnoty to czynsz administracyjny w kwocie 492zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne. Dodatkowe opłaty wg wskazań licznika: energia oraz woda.

Należy podkreślić jeszcze raz, że rozkład mieszkania jest wyjątkowo udany i zachęcam do przekonania się o tym osobiście przy oględzinach mieszkania.

 

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Przytulne 1-pokojowe 29,7m2 na parterze w centrum.

Przytulne 1-pokojowe 29,7m2 na parterze w centrum.

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7m2, położone na parterze bloku bez windy w centrum miasta, przy ul. Plater w Suwałkach. Blok wybudowany został z końcem lat 90-tych i zlokalizowany jest w „nowszej części” bliżej parku. Mieszkanie ma ciekawy rozkład, a zarówno kuchnia jak i łazienka są większe niż zwykle. Do lokalu przynależy piwnica oraz balkon.

Nieruchomość wolna od jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Pełna własność z gruntem i księgą wieczystą.

Możliwość zakupu w programie Bezpieczny Kredyt 2.0.

Bezpłatna i rzetelna pomoc przy wyliczeniu zdolności kredytowej oraz pomoc w wybraniu najlepszej oferty kredytowania.

Lokal składa się z: przedpokoju, oddzielnej kuchni, salonu z wyjściem na balkon oraz łazienki z WC.

Najbliższa okolica to: piekarnia, Park Konstytucji 3 Maja, kościół, deptak przy ul. Chłodnej w odległości 300m, restauracje, urzędy oraz wiele innych użytecznych miejsc. Osiedle spokojne z bezpłatnym parkingiem przed blokiem.

Opłaty dla wspólnoty to czynsz administracyjny w kwocie 365zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne. Dodatkowe opłaty wg wskazań licznika: energia oraz woda.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

 

Mieszkanie 2-pok. 36m2, II piętro, ul.Nowomiejska.

Mieszkanie 2-pok. 36m2, II piętro, ul.Nowomiejska.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 36,11m2 zlokalizowane na II piętrze bloku przy ul.Nowomiejskiej w Suwałkach. Ciekawa lokalizacja, bo w samym centrum osiedla Północ. Mieszkanie dostępne dla nowego nabywcy od zaraz. Założona księga wieczysta, brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Sprzedaż bez prowizji.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 14 banków do porównania.

Mieszkanie nie było remontowane, ale prawdą jest, że lokal jest zadbany i poszanowany – co będzie można osobiście potwierdzić przy oględzinach mieszkania.

Dużym plusem jest w tym przypadku lokalizacja bloku – w samym sercu osiedla Północ, ul Nowomiejska 24. Okolica jest spokojna, a w pobliżu znajdują się: przychodnia zdrowia przy ul.Putry, sklepy spożywcze, m.in. Biedronka (50m), poczta, tereny rekreacyjne tzw. kaczy dołek oraz liczne przystanki MPK.

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania to – po podwyżkach – czynsz administracyjny w kwocie 440zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne.

Zapraszam do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Mieszkanie 2-pokojowe 35,6m2 na I piętrze w centrum miasta.

Mieszkanie 2-pokojowe 35,6m2 na I piętrze w centrum miasta.

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,6m2 zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku bez windy przy ul.Utrata w Suwałkach. Blok mieści się w centrum miasta, zaraz przy targowisku miejskim. Mieszkanie na I piętrze jest idealnym rozwiązaniem dla osoby starszej, której zależy na lokalizacji w centrum miasta. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz balkon. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Forma własności – spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego. Sprawdź z nami swoją zdolność kredytową bezpłatnie.

W najbliższej okolicy znajdują się m.in.: targowisko miejskie, przychodnia zdrowia, szkoły podstawowe i średnie, przedszkole, sklepy spożywcze, przystanek MPK w odległości zaledwie 50m.

W cenie ofertowej mieszkania dla nabywcy pozostają: wszystkie stałe elementy zabudowy, tj. meble kuchenne wraz z sprzętem AGD oraz widoczne na zdjęciach pozostałe wyposażenie całego mieszkania.

Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny 309zł miesięcznie. W czynsz wliczony jest fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz koszty administracyjne. Dodatkowe opłaty wg wskazań licznika: energia oraz woda.

Oferta zdecydowanie godna uwagi, bo mieszkania w takiej lokalizacji, z najlepszym I piętrem to niestety rzadkość. Dlatego osoby poszukujące tego typu nieruchomości zachęcam do obejrzenia.

Mieszkanie 3-pokojowe 58m2 na parterze, ul. Kowalskiego.

Mieszkanie 3-pokojowe 58m2 na parterze, ul. Kowalskiego.

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,18m2, zlokalizowane na parterze bloku bez windy przy ulicy Kowalskiego w Suwałkach. Na uwagę zasługuje wygodny i udany rozkład pomieszczeń. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon  z ogródkiem. Mieszkanie wymaga remontu.

Stan prawny to pełna własność z gruntem i księgą wieczystą.

Bez dodatkowych kosztów i opłat pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, 12 banków do porównania.

Najbliższa okolica to bloki mieszkalne wybudowane z końcem lat 80-tych, przedszkola i szkoła podstawowa w zasięgu ręki, basen przy SP10, przychodnia zdrowia, sklepy spożywcze, tereny rekreacyjne oraz przystanki komunikacji miejskiej (bardzo dobre połączenia z całym miastem). Jest to osiedle w pełni zagospodarowane, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Parking ogólnodostępny przy bloku.

Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu z wyjściem na balkon i ogróek, 2 sypialni, kuchni, łazienki oraz oddzielnego wc. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Stolarka okienna biała PCV. 

Opłaty miesięczne związane z utrzymaniem mieszkania, to czynsz administracyjny w kwocie około 455zł. Dodatkowe opłaty wg wskazań licznika tj. energia, woda oraz gaz ziemny.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszaknia.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS