tel. 500 31 51 61

Mieszkanie na sprzedaż

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem.

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem.
159 000 zł
4 542 zł m2
35 m2

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35m2, zlokalizowane na parterze budynku w którym mieszkają jeszcze 4 rodziny. Okolica jest zdecydowanie cicha i spokojna, a do CH Plaza spaceruje się około 15 minut. Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 2184m2 i jest to teren ogrodzony – do wyłącznego korzystania dla właścicieli i mieszkańców budynku. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze powierzchni około 15m2 mieszczące się w oddzielnym budynku.

Nieruchomość wolna od jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Odrębna własność z gruntem i księgą wieczystą.

Bezpłatnie i rzetelnie pomagamy przy wyliczeniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu możliwie najlepszego kredytu hipotecznego. Zadzwoń i umów się już dziś.

Brak opłat czynszowych, dlatego we własnym zakresie ogrzewa się własne mieszkanie – w tym przypadku używając widocznego na zdjęciach pieca kaflowego. Istnieje możliwość przyłączenia się do sieci gazowej – jak to zrobił jeden z sąsiadów.

Do mieszkania prowadzi wyremontowany wiatrołap. W lokalu okna białe PCV.

Mieszkanie jest dwustronne i składa się z: obszernej kuchni, salonu z widokiem na ogród oraz łazienki z wc. Istnieje również możliwość zaadoptowania poddasza, tak też poczynił jeden z sąsiadów. Widoczny właz w kuchni to chłodna piwnica w rozmiarze około 2x3m.

Mieszkanie nie było remontowane już dłuższy czas, ale jest zadbane – o czym można będzie przekonać się osobiście przy oględzinach nieruchomości.

Za zakupem takiej nieruchomości przemawiają dwa ważne argumenty:

  • do dyspozycji dodatkowy ogród z tyłu budynku oraz część do wyłącznego korzystania przed budynkiem, jest to łącznie powierzchnia około 400m2, która wg społecznie ustalonych norm z sąsiadami służy do wyłącznego korzystania,
  • lokal jest bezczynszowy, oznacza to, iż oprócz podatku od nieruchomości, właściciel nie ponosi absolutnie żadnych kosztów utrzymania dla zarządców czy spółdzielni. W tym przypadku na własną rękę trzeba kupić drzewo do opalania i ogrzania – lub tak jak sąsiedzi przyłączyć się do sieci gazowej i bezobsługowo korzystać z ciepła.

Jest to na pewno inny typ nieruchomości mieszkalnej, ale jestem przekonany, że dla osób, które lubią spędzać czas w ogrodzie i/lub na świeżym powietrzu – oferta ta będzie wyjątkową i znajdą tu swoje szczęście.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

Oferta nr 523.
Miejscowość: ()
Dzielnica: os. Kolejowe
Ulica:
Rodzaj budynku: budynek
Ilość pięter w budynku: 1
Rok budowy: 1901
Stan techniczny: do remontu
Powierzchnia całkowita w m2: 35
Piętro: parter
Ilość pokoi: 1
Cena: 159 000 zł
Cena za m2: 4 542 zł
Wysokość czynszu 1 m-c:
Informacje dodatkowe:
  • Do remontu
Osoba do kontaktu: Mariusz Złotnik
Nr licencji: 21 892
Nr telefonu: 500 31 51 61
Email: biuro@mojepokoje.pl
Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem. Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe 35m2 z ogrodem.
MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS