tel. 500 31 51 61

Nieruchomości w dobie koronawirusa ….. X.2020

Nieruchomości w dobie koronawirusa ….. X.2020

Szanowni Państwo,

Rynek nieruchomości w naszym mieście naprawdę ma się dobrze (oceniam tu głównie rynek mieszkaniowy w którym się specjalizuje).

Zakładana korekta cen (w dół) wg moich obserwacji nie nastąpiła, a dowodem na to są ceny transakcyjne sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego (do założenia przyjąłem średnie ceny transakcyjne z drugiego i trzeciego kwartału 2020r.).

Wiele osób czekało, bądź nadal czeka na spadek cen mieszkań w naszym mieście – ale te spadki zwyczajnie nie nastąpiły i nic tych spadków nie zapowiada.

Na pewno wielkim plusem dla poszukujących/kupujących jest większa podaż oferowanych na sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego.

Sytuacja w kredytach hipotecznych też znacznie się poprawiła w ostatnich tygodniach, bo jak się okazuje – bankom jednak zależy na kredytobiorcy hipotecznym, a to z kolei przekłada się na „lepsze” liczenie zdolności kredytowej.

Zapraszam Państwa do współpracy na każdym etapie sprzedaży nieruchomości bądź wnioskowania o kredyt hipoteczny/gotówkowy.

Jestem do dyspozycji w ciągu dnia jak i po południu,                                            Mariusz Złotnik, tel. 500 31 51 61 email: biuro@mojepokoje.pl

 

 

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS