tel. 500 31 51 61

Z dostępem do jeziora

Działka rolna 3681m2 z dostępem do jeziora Przystajne.

Działka rolna 3681m2 z dostępem do jeziora Przystajne.

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 3681m2 znajdujący się w okolicach jeziora Przystajne, przy drodze asfaltowej prowadzącej do miejscowości Przerośl, około 20km od Suwałk.

Nieruchomość składa się z 2 działek, gdzie jedna z nich ma bezpośredni dostęp do jeziora Przystajne i graniczy z drogą asfaltową. Na  drugiej działce, na lekkim wzniesieniu stoi niewielki domek murowany.

Tereny oznaczone symbolem R, co oznacza grunty rolne.

Łącznie linii brzegowej jeziora jest około 130m.

Oferta przeznaczona dla osób, które szukają ciszy i prawdziwego spokoju, z daleka od wszystkiego co przeszkadza w życiu codziennym.

Obecnie dla tego terenu nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą i jest wolna od jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

 

Las 2,95ha z bezpośrednim dostępem do jeziora Bolesty.

Las 2,95ha z bezpośrednim dostępem do jeziora Bolesty.

Na sprzedaż las 2,95ha w malowniczej miejscowości Nieszki, gm. Bakałarzewo w odległości 27km od Suwałk. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora Bolesty. Grunty oznaczone w ewidencji gruntów jako LsVI i mniejsza część (0,33ha) jako LsV.

Dojazd drogą typowo leśną, a samo zejście do jeziora porośnięte krzewami i runem leśnym. Teren nieruchomości jak widać na zdjęciach gęsto zalesiony.

Sprzedaż bez prowizji.

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań.

Duża nieruchomość siedliskowa o powierzchni 3,4ha z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Duża nieruchomość siedliskowa o powierzchni 3,4ha z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Nieruchomość siedliskowa o powierzchni 3,4ha, obecnie bez zabudowań, z bezpośrednim dostępem do jeziora, położona w Jegliniszkach, w odległości 21km od Suwałk.

Sprzedaż bezpośrednia, kupujący zwolniony z prowizji.

Jest to ostatni czas na zakup takiej nieruchomości, gdyż od 1 maja 2016r., w związku z nowelizacją ustawy o ustroju rolnym, zakup ziemi rolnej będzie zarezerwowany tylko dla rolników.

Widokowa i malownicza okolica, czyste jezioro, najbliższe zabudowania w odległości 200m – to główne cechy tej nieruchomości, którą można nabyć już teraz.

Parę ładnych lat temu było to siedlisko, tj. dom, który uległ zniszczeniu wraz z budynkami gospodarczymi. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania terenu – istnieje możliwość wzniesienia nowych budynków, w tym domu jednorodzinnego z budynkiem gospodarczym, tzw. zabudowa siedliskowa zagrodowa. Gmina Wiżajny jest otwarta i chętna na udzielenie odpowiednich pozwoleń budowlanych nowemu nabywcy.

O możliwościach i potencjale tej nieruchomości możnaby się rozpisywać, bo powierzchnia 3,4ha z dostępem do jeziora daje możliwości zrealizowania wielu ciekawych pomysłów i inwestycji.

Media: prąd jest przy działce, a wodę można pozyskać ze studni głębinowej.

Zainteresowanych klientów zapraszamy na prezentację po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS