tel. 500 31 51 61

tylko wybrana miejscowość

Garaż w zabudowie szeregowej, ul. Kowalskiego/Armii Krajowej.

Garaż w zabudowie szeregowej, ul. Kowalskiego/Armii Krajowej.

Na sprzedaż garaż zlokalizowany między ulicami Kowalskiego i Armii Krajowej.(zaraz na tyłach bloku Kowalskiego 10b i Paca 12). Garaż w stanie ogólnym dobrym.

Dużym atutem takiego garażu są stosunkowo niskie opłaty, bo jest to tylko podatek pod nieruchomości.

W garażu jest prąd i własny licznik.

Założona księga wieczysta.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

 

Garaż 19m2 w hali garażowej ul.Franciszkańska 3.

Garaż 19m2 w hali garażowej ul.Franciszkańska 3.

Na sprzedaż garaż w niewielkiej hali garażowej otwieranej bramą na pilota. Garaż mieści się pod blokiem zlokalizowanym przy ul. Franciszkańska 3. Powierzchnia garażu to 19,17m2. W garażu dostępny jest prąd. Czynsz i utrzymanie garażu to kwota około 60zł miesięcznie.

Zapraszam do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Puńsk. Nieruchomość zabudowana 2147m2, 3 budynki gospodarcze.

Puńsk. Nieruchomość zabudowana 2147m2, 3 budynki gospodarcze.

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami zlokalizowana w centrum miejscowości Puńsk, w odległości 23km od Suwałk i 23km od Sejn. Na powierzchni 2147m2 znajdują się 3 budynki, gdzie budynek główny murowany ma powierzchnię około 400m2; pawilon nieogrzewany w konstrukcji metalowej ma powierzchnię około 168m2 oraz najmniejszy murowany typu garaż 37m2. Kształt i powierzchnia samej działki zapewnia jej optymalne wykorzystanie, bo cały teren jest płaski oraz w całości ogrodzony .

Bezpośredni wjazd na nieruchomość od ulicy Sudawskiej. Plac manewrowy utwardzony – kostka betonowa trylinka.

Tereny wokół nieruchomości to głównie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, jezioro Punia, oraz urokliwe centrum miejscowości.

Dostępne na nieruchomości media:

  • woda, wodociąg gminny,
  • kanalizacja gminna,
  • energia elektryczna,

Budynki w dobrym stanie technicznym – zapewniającym długie funkcjonowanie w czasie, nie wymagają poważniejszych remontów. Największy budynek bez podpiwniczenia, wyposażony w piec na węgiel, drewno lub pellet. Na placu waga z legalizacją.

Funkcje jakie pełniły budynki dotychczas to: sklep z materiałami budowlanymi i rolnymi w największym budynku, magazyny w pawilonie blaszanym i garażu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Cena nieruchomości 567 500zł jest ceną do rozsądnej negocjacji, uzależnionej od pozostałych warunków i ustaleń dotyczących sprzedaży/zakupu.

Wyposażony Pensjonat 485m2 blisko plaży i jeziora Sumowo.

Wyposażony Pensjonat 485m2 blisko plaży i jeziora Sumowo.

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną z daleka od zgiełku miasta, w odległości około 15km od Suwałk, w miejscu pełnym spokoju i pozytywnej energii, z przepięknymi widokami na jeziora i tereny zielone. Dolina Rospudy – Obszar Natura 2000.

Bezpośrednie dojście do gminnej plaży i jeziora zajmuje kilka minut spacerkiem.

Miejsce to stworzone zostało z myślą, aby przybyli goście czuli się w nim wyjątkowo.

Sprzedaż bez prowizji od Kupującego.

Przedmiot sprzedaży – Pensjonat Zakątek Rospuda – wzniesiony został nie tak dawno, bo w roku 2019, na działce o powierzchni 3281m2. Nieruchomość położona w pobliżu jeziora Sumowo z plażą gminną oraz pomostem. Pełne zagospodarowanie terenu, tj. parking dla gości, altanki, ogród letni z możliwością zadaszenia, grill oraz liczne nasadzenia ozdobne.

Pensjonat funkcjonuje cały rok i może zaoferować komfortowy nocleg dla około 30 osób.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 485m2, gdzie: piwnica zajmuje 182m2, parter 170m2, a poddasze 137m2.

W piwnicy budynku znajduje się nowoczesna sauna, duża łazienka z wc oraz sala bankietowa przeznaczona na różnego rodzaju imprezy czy biesiady.

Na parterze mieści się szykowna, klimatyzowana sala restauracyjna, bar z łazienką oraz pokój z aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na ogród. Kuchnia z możliwością przystosowania do serwowania dań kuchni polskiej i regionalnej.

Sale w zależności od potrzeb, mogą pomieścić: duża w piwnicy około 100 osób i mniejsza, restauracyjna na parterze około 40 osób. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy w plenerze, gdzie na powietrzu w zadaszonej altanie można obsłużyć około 40 osób.

Do dyspozycji gości pensjonat oferuje komfortowe pokoje 2,3,4 i 5 osobowe, z własnymi łazienkami oraz klimatyzacją w każdym z pokoi. Dla najbardziej wymagających klientów dostępny jest również apartament, który pomieści do 6 osób. Wszystkie pokoje wyposażone w telewizor, czajnik, suszarki do włosów, lodówki oraz pościel. Sieć internetowa WiFi funkcjonuje w całym budynku.

Media oraz informacje techniczne:

  • Teren jest w pełni uzbrojony. Woda z wodociągu, hydrant pożarowy, kanalizacja gminna (grawitacyjna), doprowadzony kabel internetowy Neostrada i telefoniczny (przygotowana rurka w ziemi dł.600m do wprowadzenia światłowodu). Własne złącze kablowe (prąd).
  • Budynek wyposażony jest w klimatyzatory LG i Rotenso, które dodatkowo, obecnie są najtańszym źródłem uzyskiwania ciepła. Dzięki temu, że jednostki zewnętrzne zlokalizowane są na poddaszu, klimatyzacja jest wykorzystywana do ogrzewania budynku w okresie zimowym. Wartość niniejszego wyposażenia przekracza 65 tys.zł i jest to 12 jednostek różnej mocy (wliczone w cenie nieruchomości).
  • Rekuperacja z chłodnicą freonową – wentylacja mechaniczna doposażona w chłodnicę freonową firmy Lennox o mocy 11kW. Dzięki temu zmniejszone jest zapotrzebowanie na ciepło z 50W/m2 do 30W/m2.
  • Zainstalowano również pompę ciepła (powietrze-woda) o mocy 9kW, firmy Panasonic, która służy głównie do ogrzania ciepłej wody użytkowej.
  • Fotowoltaika o mocy 15kWp wykorzystywana jest do obsługi powyższych urządzeń. Wartość instalacji około 60tys.zł i nie jest to wliczone w cenę ofertową nieruchomości.
    Pozostałe informacje na temat budynku jak i wyposażenia przedstawione zostaną w trakcie oględzin nieruchomości.

Przeznaczenie budynku oczywiście może zostać zmienione i pełnić inne funkcje niż obecne. Pełna dokumentacja budynku wraz z projektami przyłączy zostanie przekazana przyszłemu nabywcy.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą i obejrzenia nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Garaż 25m2 w garażu podziemnym, monitoring, pilot.

Garaż 25m2 w garażu podziemnym, monitoring, pilot.

Na sprzedaż – jedyny – garaż w garażu podziemnym zlokalizowany w bloku przy ul. Sikorskiego w Suwałkach (Zielone Osiedle). Łączna powierzchnia garażu to prawie 25m2, gdzie sam garaż to: 517x400cm, a komórka z boku 148x263cm.

Drzwi garażowe operowane pilotem.

Cały garaż podziemny jest pod monitoringiem.

Garaż w stanie ogólnym bardzo dobrym, nie wymaga nakładów finansowych.

W garażu oczywiście jest prąd i oświetlenie.

Założona księga wieczysta, brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.
Poważnie zainteresowanych zapraszam do składania ofert kupna.

Oferta sprzedaży garażu będzie dostępna do dnia 31.01.2022r.

W dniu 01.02.2022 zostanie wybrana najwyższa oferta.

Garaż z dużym kanałem i prądem, ul. Klonowa, Suwałki, dostępny już.

Garaż z dużym kanałem i prądem, ul. Klonowa, Suwałki, dostępny już.

Na sprzedaż garaż z kanałem i prądem zlokalizowany przy ulicy Klonowej w Suwałkach.

Garaż w stanie ogólnym dobrym, podwyższony i dodatkowo podpiwniczony.

Dużym atutem takiego garażu są stosunkowo niskie opłaty (120zł rocznie).

Należy wspomnieć, iż jest to kompleks garaży po modernizacji, tj. drogi z kostki brukowej i nowe oświetlenie.

Doprowadzony jest prąd.

Założona księga wieczysta.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS