tel. 500 31 51 61

MDM 2015 – nareszcie dopłaty na rynku wtórnym!

MDM 2015 – nareszcie dopłaty na rynku wtórnym!

Czas na dobre zmiany w programie Mieszkanie dla Młodych. Doczekaliśmy się dopłat do mieszkań zakupionych również na rynku wtórnym. MDM 2015 skierowany jest do singli, osób samotnych, samotnie wychowujących dzieci, ale także do małżeństw.

Największą zaletą dopłaty jest fakt, że otrzymane środki, mogą być przeznaczone na pokrycie obowiązkowego wkładu własnego, (do końca roku jeszcze 10%, a już od 2016 r. – aż 15%). W tym miejscu trzeba pochwalić byłego pana prezydenta B.Komorowskiego, który zawsze stawiał na politykę prorodzinną i dobro rodziny. Efektem tego, są dodatkowe premie dla rodzin wielodzietnych , a to oznacza, że będzie można uzyskać dopłatę do mieszkania w wysokości prawie 120 tys. zł. Mówiąc krótko, zaczyna się dziać dobrze, no i dobrze 🙂

Warunkiem skorzystania z dopłaty jest znalezienie mieszkania, gdzie cena metra kwadratowego mieści się w określonym limicie, a następnie zakupić takie mieszkanie na kredyt. Maksymalne wysokości dopłat zależą od miejsca, w którym chcemy kupić nieruchomość oraz liczby dzieci.

Opisane zmiany to oczywiście nie wszystko, dlatego zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Tymczasem miłego dnia 🙂

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS