tel. 500 31 51 61

+30km

Działka budowlana 1008m2 Leszczewek, blisko jezior.

Działka budowlana 1008m2 Leszczewek, blisko jezior.

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008m2 położona w miejscowości Leszczewek, gm. Suwałki, około 6km od Suwałk i 2km od plaży w Starym Folwarku. Nieruchomość mieści się w granicach Wigierskiego Parku Narodowego, a najbliższe jeziora to: Leszczewek w odległości 600m i duże jezioro Wigry prawie 2 km od posesji. Największym atutem oferowanej nieruchomości jest w tym przypadku jej lokalizacja. Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

Dodatkową nieruchomością na sprzedaż jest duża działka rolna o powierzchni 6574m2 w cenie 175000zl. Istnieje możliwość budowy siedliska na tej nieruchomości.

Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania, a sama działka podzielona oznaczona jest symbolem 5MN, czyli zabudowa jednorodzinna wolno stojąca.

Pozostałe cechy nieruchomości:

– grunt zlokalizowany przy drodze wojewódzkiej,

– bezpośredni, asfaltowy dojazd do posesji,

– teren częściowo porośnięty młodym lasem,

– nieregularny kształt działki,

– zabudowania jednorodzinne dominują w okolicy,

– prąd i woda przy drodze,

– założona księga wieczysta,

– brak jakichkolwiek obciążeń czy innych wad prawnych.

Pobliskie tereny dają możliwość aktywnego spędzenia czasu w pięknym i malowniczym miejscu, gdzie można wybrać się na piesze wycieczki, czy po-obcować z naturą. Oferta idealna dla osób, które chcą zbudować dom blisko miasta, gdzie dojazd do centrum nie zajmie dłużej niż 15 minut.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Duża nieruchomość siedliskowa o powierzchni 3,4ha z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Duża nieruchomość siedliskowa o powierzchni 3,4ha z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Nieruchomość siedliskowa o powierzchni 3,4ha, obecnie bez zabudowań, z bezpośrednim dostępem do jeziora, położona w Jegliniszkach, w odległości 21km od Suwałk.

Sprzedaż bezpośrednia, kupujący zwolniony z prowizji.

Jest to ostatni czas na zakup takiej nieruchomości, gdyż od 1 maja 2016r., w związku z nowelizacją ustawy o ustroju rolnym, zakup ziemi rolnej będzie zarezerwowany tylko dla rolników.

Widokowa i malownicza okolica, czyste jezioro, najbliższe zabudowania w odległości 200m – to główne cechy tej nieruchomości, którą można nabyć już teraz.

Parę ładnych lat temu było to siedlisko, tj. dom, który uległ zniszczeniu wraz z budynkami gospodarczymi. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania terenu – istnieje możliwość wzniesienia nowych budynków, w tym domu jednorodzinnego z budynkiem gospodarczym, tzw. zabudowa siedliskowa zagrodowa. Gmina Wiżajny jest otwarta i chętna na udzielenie odpowiednich pozwoleń budowlanych nowemu nabywcy.

O możliwościach i potencjale tej nieruchomości możnaby się rozpisywać, bo powierzchnia 3,4ha z dostępem do jeziora daje możliwości zrealizowania wielu ciekawych pomysłów i inwestycji.

Media: prąd jest przy działce, a wodę można pozyskać ze studni głębinowej.

Zainteresowanych klientów zapraszamy na prezentację po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania.

MojePokoje.pl - biuro nieruchomości Suwałki

Biuro:
Suwałki, ul. Utrata 4c

tel. 500 31 51 61
email: 

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
RODO | Projekt i realizacja DEOS